Kurs motorowodny Warszawa

Szkolenie na patent sternika motorowodnego

Wymagany jest od osób, które chcą prowadzić szybkie jachty motorowe. Pamiętaj, że prowadzenie łodzi motorowej bez uprawnień jest nie tylko niezgodne z prawem ale również bardzo niebezpieczne. Co jakiś czas słyszy się informacje w lokalnych gazetach, że nieodpowiedzialny sternik często pod wpływem alkoholu spowodował wypadek na wodzie. Wiedza i umiejętności zdobyte na kursie motorowodnym pozwolą Ci bezpiecznie prowadzić łodzie motorowe.

patent-sternika-motorowodnego
patent-sternika-motorowodnego-uprawnienia

Ile kosztuje kurs na patent sternika motorowodnego?

Ceny w zależności od akwenu, kadry oraz sprzętu na którym prowadzone jest szkolenie mogą się różnić. Najtańsze szkolenia zaczynają się od 400 zł, te  najdroższe nie rzadko kosztują nawet dwukrotnie więcej. W ocenie załogi serwisu nie warto oszczędzać. Ponieważ pierwszy rejs czarterowy bardzo szybko zweryfikuje nasze umiejętności. Szczególnie wtedy, gdy spotkają nas trudne warunki na wodzie.

Bardzo często kursy na patent sternika motorowodnego kupowane są w formie prezentu dla rodziny lub przyjaciół. Z pewnością to doskonały podarunek dla wszystkich osób, które lubią spędzać wolny czas na świeżym powietrzu.