Czarter jachtów Solina

Estro Czarter

Jachty żaglowe: Antila 24, Tes 32 Dreamer

ARTJACHT

Jachty żaglowe: Mellody 30, Sedna 30

Dobre Jachty Solina

Jachty żaglowe: Maxus 24, Phobos 24.5, Twister 26

Nova Czarter

Jachty żaglowe: Mariner 24, Maxus 24

Jaro Jacht

Jachty żaglowe: Antila 22, Laguna 25, Nexo Third, Saturn 21, Saturn 25
Jachty elektryczne: Delfin 435

Niesamowita gratka dla osób, które lubią żeglowanie w ciszy. Wysokie, porośnięte brzegi tworzą niesamowity klimat tego miejsca. Choć raz spróbuj popłynąć w rejs po Bieszczadach, wynajmując jacht w Polańczyku. Przekonaj się, że warto spędzić tu każdą wolną chwilę. Ucieknij od wielkomiejskiego zgiełku. Zaproś na rejs rodzinę lub przyjaciół. Odpocznij od codziennych trosk i rozpocznij żeglarską przygodę. Zabierz na pokład syna lub córkę. Niech oni też złapią żeglarskiego bakcyla i w przyszłym sezonie poproszą Cię o to, abyś wysłał je na obóz żeglarski. Niech nauczą się samodzielności i pracy w zespole. To przyda im się w dorosłym życiu. Nawet nie masz pojęcia jak szybko. Najbardziej popularnym wyborem jest czarter jachtów Polańczyk.

Wynajmujesz jachty na Solinie?

Dołącz do grona Armatorów tej tablicy ogłoszeniowej. Cały czas dbamy o widoczność serwisu w wyszukiwarce, publikujemy atrakcyjne treści, generujemy ruch Twoich potencjalnych klientów. W ogłoszeniu jachtu oprócz zdjęć i opisu jachtu znajdują się również dane kontaktowe reklamodawców.

Cennik ogłoszeń

  • ogłoszenie na 365 dni – 200 zł
  • baner reklamowy w tej kategorii – 600 zł/rok (10 ogłoszeń jachtów gratis)
  • baner reklamowy na każdej podstronie serwisu – od 1000 zł/rok

Aktualna lista Armatorów 2023

  • Dobre Jachty Solina
  • Estro
  • ArtJacht
  • Nova Czarter
  • Jaro Jacht

Napisz do nas na jachty@chceczarter.pl

Zastanawiasz się, czy warto dodać tutaj ogłoszenie? Napisz do nas, a rozwiejemy Twoje wątpliwości w jednej chwili. Ta strona naprawdę generuje klientów na czarter, przekonało się już o tym wielu Armatorów z całego kraju. Czytaj więcej