Czarter jachtów Solina

czarter jachtu solina

Czarter jachtów na Solinie, a dokładniej na Jeziorze Solińskim często nazywanym „Bieszczadzkim Morzem”. Akwen niemal dziewiczy, nieskażony szybkimi jachtami motorowymi, wyposażonymi w silniki stacjonarne i zaburtowe o ogromnej mocy. Znajdź czarter jachtu lub dodaj swoje ogłoszenie już dziś.

Niesamowita gratka dla osób, które lubią żeglowanie w ciszy. Wysokie, porośnięte brzegi tworzą niesamowity klimat tego miejsca. Choć raz spróbuj popłynąć w rejs po Bieszczadach, wynajmując jacht w Polańczyku. Przekonaj się, że warto spędzić tu każdą wolną chwilę.

solina-czarter-jachtu

Dlaczego warto popłynąć w rejs po Solinie w 2022?

Ucieknij od wielkomiejskiego zgiełku. Zaproś na rejs rodzinę lub przyjaciół. Odpocznij od codziennych trosk i rozpocznij żeglarską przygodę. Zabierz na pokład syna lub córkę. Niech oni też złapią żeglarskiego bakcyla i w przyszłym sezonie poproszą Cię o to, abyś wysłał je na obóz żeglarski. Niech nauczą się samodzielności i pracy w zespole. To przyda im się w dorosłym życiu. Nawet nie masz pojęcia jak szybko. Najbardziej popularnym wyborem jest czarter jachtu z Polańczyka.

Czarter na Solinie to:

 • gwarancja udanego rejsu
 • niezapomniane chwile wśród dziewiczej przyrody
 • możliwość poznania ciekawych ludzi
 • żeglarska przygoda

Wynajmujesz jachty na Solinie?

Dołącz do grona Armatorów tej tablicy ogłoszeniowej. Cały czas dbamy o widoczność serwisu w wyszukiwarce, publikujemy atrakcyjne treści, generujemy ruch Twoich potencjalnych klientów. W ogłoszeniu jachtu oprócz zdjęć i opisu jachtu znajdują się również dane kontaktowe reklamodawców.

Zastanawiasz się, czy warto dodać tutaj ogłoszenie? Napisz do nas, a rozwiejemy Twoje wątpliwości w jednej chwili. Ta strona naprawdę generuje klientów na czarter, przekonało się już o tym wielu Armatorów z całego kraju.

Cennik ogłoszeń

 • ogłoszenie na 365 dni - 100 zł
 • baner reklamowy w tej kategorii - 600 zł/rok (10 ogłoszeń jachtów gratis)
 • baner reklamowy na każdej podstronie serwisu - od 1000 zł/rok

Aktualna lista Armatorów 2022

 • Dobre Jachty Solina
 • Estro
 • ArtJacht
 • Nova Czarter

Kila słów o Bieszczadach - Solinie

Bieszczady to słowo wywodzące się z polskiego słowa „bieszczad”. Słowo Bieszczad pochodzi od czasownika „bieść”, co oznacza być biednym lub pustym. Bieszczady to kraina geograficzna położona we wschodniej Polsce. Krajobraz rozciąga się od lasów po góry i rozległe łąki. Obszar ten jest zamieszkany od czasów prehistorycznych, a wykopaliska archeologiczne ujawniają osady z epoki kamienia i epoki brązu. W średniowieczu Bieszczady były ważnym szlakiem handlowym między Rusią a innymi państwami środkowoeuropejskimi, co doprowadziło do powstania na tym obszarze dużej liczby zamków przez królów i rody szlacheckie w celu ochrony swoich interesów handlowych. Bieszczady to pasmo górskie w Polsce. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie znajdziesz siedliska wielu zwierząt, roślin, skał, roślin i zwierząt. Sprawdź również inny portal jachtowy, jeśli nie znalazłeś jachtu na Solinie którego szukasz - wynajem jachtów na Solinie. Park narodowy ma jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Przez większość czasu jest dość cicho, ale co jakiś czas słychać odgłosy, które przypominają nam, że po drugiej stronie granicy mieszkają ludzie. Rejs jachtem to wakacje na łodzi z wieloma udogodnieniami. Ludzie zazwyczaj rezerwują te wakacje, aby odkrywać krajobrazy i cieszyć się miejscami. Rejs jachtem zazwyczaj odbywa się na dużej łodzi z wieloma udogodnieniami, takimi jak basen, siłownia, boisko do gry w shuffleboard i nie tylko. Ludzie zazwyczaj rezerwują te wakacje, aby odkrywać krajobrazy i cieszyć się miejscami. Zapewniają również wyjątkowe możliwości poznania nowych ludzi, ponieważ na pokładzie zawsze są różni goście. Rejs jachtem to doskonałe miejsce na relaks i podziwianie piękna morza. Możesz zacząć od powitania przez przyjaznych członków personelu z drinkiem w ręku, po czym nastąpi wprowadzenie do kapitana, a następnie sprawdzenie różnych apartamentów, jednocześnie podziwiając zapierające dech w piersiach widoki. Słowo „jacht” to zniekształcenie słowa „ja jacht”, które po holendersku oznacza „statek myśliwski”.