O nas

Yacht Club Sharks

z siedzibą we Wrocławiu

Nr KRS 0000505149
NIP : 898-22-07-556
Regon: 022420819
nr konta : 46 1020 5226 0000 6802 0478 5905

Stowarzyszenie działa przy firmie SHARKS Sp. z.o.o. Zrzesza żeglarzy i motorowodniaków z terenu całego kraju.

Klub prowadzi szeroko rozumianą działalność szkoleniową w sporcie żeglarskim oraz motorowodnym. Oprócz szkoleń na patenty zajmujemy się treningiem sportowym w obydwu dyscyplinach zaprogramowanym zarówno dla dzieci i młodzieży jak i dla dorosłych członków Klubu.

Na śródlądziu pływamy po Odrze, Pojezierzu Leszczyńskim i po Mazurach, na morzu preferujemy rejsy flotyllą w Grecji, Hiszpanii, oraz pełnomorskie wyprawy po Bałtyku , Północnym, Śródziemnym i Atlantyku.

YACHT CLUB SHARKS

Co roku w wakacje
YC Sharks organizuje wodniackie obozy młodzieżowe i Letnią szkołę sportów wodnych we Wrocławiu.

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnym szkoleniem i wypoczynkiem na wodzie w stylu żeglarzy z południa zapraszamy na pokład.

Żeby stać się pełnoprawnym członkiem Y.C. Sharks należy wpłacić wpisowe w wysokości 250 zł, oraz roczną składkę członkowską w wysokości 135 zł na konto : 46 1020 5226 0000 6802 0478 5905 i zgłosić chęć przynależności za pośrednictwem strony internetowej pod linkiem .

Nasz zespół składa się z prawdziwych fanów sportów wodnych

Na pierwszej linii frontu stoją przeważnie Instruktorzy Żeglarstwa i Instruktorzy Motorowodni. To z nimi spotykacie się na przystani w trakcie uczestnictwa w kursach podstawowych. Zawsze wykonują swoją robotę dobrze i dzięki temu znakomita większość z Was poznaje egzaminatorów, kiedy kończycie szkolenie 😊

Jeśli nie zdążycie poznać wszystkich na wodach Odrariver, na pewno uda się to na słonej, wielkiej wodzie…

W trakcie rejsów morskich poznajemy się bliżej i spędzamy ze sobą naprawdę dużo czasu. Może się zdarzyć że jednostką na której płyniesz dowodzi Twój instruktor z kursu żeglarza, ale równie dobrze twoim kapitanem może być skipper specjalizujący się wyłącznie w żeglarstwie morskim, którego na Odrze nie spotkasz. 

Jesteśmy Klubem sportowym i zajmujemy się żeglarstwem na wielu płaszczyznach. Każdy kto realizuje nasze cele pod naszą wspólną banderą znajduje swoje miejsce w naszej załodze!

Najbardziej elitarną grupą naszego zespołu są zawodnicy, którzy reprezentują Nasz Klub w rywalizacji sportowej. Aktualnie Startujemy w Wielkopolskiej Lidze Żeglarskiej i staramy się o awans do Polskiej Ligi Żeglarskiej, aby móc ścigać się z najlepszymi.

Piotr Piwowarczyk

Grzegorz Jatczyszyn

Jakub Bogdanowicz

Jacek Kałużyński

Bartłomiej Rutkowski